هنرجویان دوره گویندگی و فن بیان رادیو دارالفنون بعد از پایان هر دوره با استاد نصرالله مدقالچی تصویر یادگاری می گیرند برای درج خاطرات و لحظات بخش دوره گویندگی و فن بیان همراه استاد این چنین تصاویر را ثبت و ضبط می کنند.

پس از پایان دوره گویندگی و فن بیان، هنرجویانی که نمره قبولی را کسب کردند می توانند به جمع رادیو دارالفنون بپیونند البته هماهنگی های لازم را به مسئول این بخش  بایستی انجام داد.

برنامه ضبط رادیو دارالفنون به صورت هفتگی سه شنبه ها ساعت 15 الی 18 برگزار می گردد که با هماهنگی همدیگر توسط یه تیم واحد در کانال تلگرام و واتساپ رادیو دارالفنون مدیریت می شود و برنامه هفته آینده را ضبط می کنند، به عبارتی موضوع هفته آینده را در کانال مطرح میکنند دوستان مطالب مربوط به موضوع را جمع آوری میکنند و شنبه هر هفته در گروه انتشار می دهند تا مطالب تکراری و ناهماهنگی در گروه رادیو دارالفنون پیش نیاید. معمولا موضوع برنامه هر هفته رادیو دارالفنون یک هفته توسط مسئولیت این بخش به صمع و نظر دوستان ابلاغ می گردد. پس از ضبط برنامه رادیو دارالفنون توسط مسئول بخش تدوین، تنظیم میگردد و در گروه، کانال تلگرام، اینستاگرام، واتساپ، کانال آپارات و وبسایت رسمی رادیو دارالفنون انتشار میگردد.

:Instagram

RadioDarolfunun@